







Matgrupp Venture HomeBreak Bord med 6 Bois StolarGrön
FRI FRAKT
13 169 kr15 675 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Break Bord med 6 Bois Stolar
Grön13 169 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 14-16 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 200x90cm.
Varumärke
Beskrivning
Förhöj trivseln vid sommarens måltider med en trendsäker och bekväm matgrupp! Vårt rektangulära matbord Break har raka former i klassisk nordisk design med en bordsskiva i plywood och bordsben i aluminium. Här i perfekt kombination med matstolar från serien Bois. Stolen har en bekväm design med armstöd i teak sits i rep och ramkonstruktion i stål. Gör familjen redo för ett enastående uteliv! Bordets mått: 200x90cm.
Bord
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
- Längd: 205 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Bredd: 60 cm
- Djup: 63 cm
- Höjd: 93 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR23348 |
| Färg | Natur/Grön |
| Material | Aintwood,Aluminium,Polypropen,Stål |
| Serie | Break/Bois |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
