
Matgrupp Venture Home Chane med 4 Anve Matstolar
FRI FRAKT
13 929 kr
11 699 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Chane med 4 Anve Matstolar
11 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Anve matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Anve matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart textilene. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21464 |
| Sittbredd | 48 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 42 cm |
| Material | Stål/Akacia/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Serie | Chane |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Färg | Brun |
| Antal Sittplatser | 4 |









