
Matgrupp Venture Home Chane med 4 Lede Stapelbara Matstolar
13 049 kr
10 815 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Lede matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart aintwood. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chane med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 4 st Lede matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart aintwood. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21465 |
| Sittbredd | 41 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 45,5 cm |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 50,5 cm |
| Serie | Chane |
| Sitthöjd | 42,7 cm |
| Färg | Brun |
| Antal Sittplatser | 4 |








