Matgrupp Venture Home Coco med 2 Leon Stapelbara Matstolar
fr.4 815 kr
fr.4 045 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Coco har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart aintwood. Matchas med 2 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Coco har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart aintwood. Matchas med 2 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
70x70x74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
70x70x74 cm
Stol
59x57x86 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Material | Aluminium/Stål/Aintwood/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Coco |
| Form bord | Kvadratisk |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Latte, Svart |
