




Matgrupp Venture HomeDouglas med 6 Berfin Matstolar
FRI FRAKT
11 715 kr16 565 kr
Spara 29 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Douglas med 6 Berfin Matstolar
11 715 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Douglas har bordsben i aluminium och en bordsskiva i svart glas. Matchas med 6 st Berfin matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 193 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 77 cm
Stol
63x60x93 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 45 cm
- Längd: 193 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 77 cm
Stol
63x60x93 cm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 45 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21595 |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas |
| Serie | Douglas |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |
