
Matgrupp Venture Home Holmbeck Bord med 6 Copacabana Stolar
FRI FRAKT
14 645 kr
12 299 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Holmbeck Bord med 6 Copacabana Stolar
12 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Möblera uteplatsen smart med en matgrupp som står sig över tid! Det populära matbordet Holmbeck har en rektangulär bordskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Här tillsammans med våra omtyckta, svarta stolar från serien Copacabana. Stolarna har en rak nordisk design i svart aluminium och sits i textilene samt är stapelbara för praktisk förvaring. Här får du en genomtänkt matgrupp med alla rätt! Bordets mått: 200x90x75cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Möblera uteplatsen smart med en matgrupp som står sig över tid! Det populära matbordet Holmbeck har en rektangulär bordskiva i elegant akacia med rundade kanter och ett minimalistiskt underrede i svart stål. Här tillsammans med våra omtyckta, svarta stolar från serien Copacabana. Stolarna har en rak nordisk design i svart aluminium och sits i textilene samt är stapelbara för praktisk förvaring. Här får du en genomtänkt matgrupp med alla rätt! Bordets mått: 200x90x75cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 56 cm
- Djup: 60 cm
- Höjd: 88 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23394 |
| Sittbredd | 45 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Material | Acacia,Stål,Aluminium,Textilene |
| Serie | Holmbeck/Copacabana |
| Sitthöjd | 42 cm |
| Färg | Natur/Svart |
| Antal Sittplatser | 6 |






