
Matgrupp Venture Home King med 6 Julle Stapelbara Matstolar
FRI FRAKT
16 395 kr
13 775 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

King med 6 Julle Stapelbara Matstolar
13 775 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp King med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Julle matstolar med en ram i svart stål och en sits i svart rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp King med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Julle matstolar med en ram i svart stål och en sits i svart rep. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 88 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 66,5 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 88 cm
- Bredd: 53 cm
- Djup: 66,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 41 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | King |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |








