
Matgrupp Venture Home King med 6 Lede Stapelbara Matstolar
16 255 kr
13 655 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp King med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Lede matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart aintwood. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp King med ett matbord i svart stål och akacia. Matchas tillsammans med 6 st Lede matstolar med en ram i svart aluminium och en sits i svart aintwood. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 89 cm
- Bredd: 57 cm
- Djup: 59 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21487 |
| Rygghöjd | 50,5 cm |
| Färg | Brun |
| Material | Stål/Akacia |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 45,5 cm |
| Sitthöjd | 42,7 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Serie | King |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |








