
Matgrupp Venture Home Lampedusa
FRI FRAKT
Rek. pris 7 149 kr
3 295 kr
3 269 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Lampedusa
3 269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bjud in till härliga middagar med stil med matgruppen Lampedusa. Denna eleganta matgrupp för utomhusbruk kombinerar hållbarhet och modern design för att skapa en perfekt plats för familjens middagsstunder under bar himmel. Bordet har en robust stålkonstruktion och en lättskött plastskiva som tål väder och vind, samtidigt som den trendiga svart/bruna färgkombinationen ger en tidlös känsla till din uteplats. De sex medföljande stolarna har en stadig stålram och en bekväm sits i textilene, ett material som både är slitstarkt och bekvämt att sitta på. Med denna matgrupp får du en komplett och inbjudande matplats som gör varje middag till en minnesvärd upplevelse – perfekt för de långa sommarkvällarna!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bjud in till härliga middagar med stil med matgruppen Lampedusa. Denna eleganta matgrupp för utomhusbruk kombinerar hållbarhet och modern design för att skapa en perfekt plats för familjens middagsstunder under bar himmel. Bordet har en robust stålkonstruktion och en lättskött plastskiva som tål väder och vind, samtidigt som den trendiga svart/bruna färgkombinationen ger en tidlös känsla till din uteplats. De sex medföljande stolarna har en stadig stålram och en bekväm sits i textilene, ett material som både är slitstarkt och bekvämt att sitta på. Med denna matgrupp får du en komplett och inbjudande matplats som gör varje middag till en minnesvärd upplevelse – perfekt för de långa sommarkvällarna!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9806-000 |
| Material | Stål |
| Typ | Matgrupp |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Färg | Svart |
| Serie | Lampedusa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Djup | 60,5 cm |
| Höjd | 82 cm |
| Sittdjup | 38,5 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Bredd | 52 cm |
| EAN-nr | 7340220839190 |











