






Matgrupp Venture HomeLina med 6 Copacabana Stolar
FRI FRAKT
14 955 kr
30 dagars prisgaranti

Lina med 6 Copacabana Stolar
14 955 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En modern kulör-matchning som skapar ett modemedvetet intryck i uterummet. Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former med integrerade armstöd i aluminium och en sits i svart textilene.
Varumärke
Beskrivning
En modern kulör-matchning som skapar ett modemedvetet intryck i uterummet. Bordet Lina har en minimalistisk design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Här tillsammans med bekväma matstolar från serien Copacabana. Stolarna har raka nordiska former med integrerade armstöd i aluminium och en sits i svart textilene.
Mått Lina matbord
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 56,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Copacabana stol
Total höjd: 88 cm
Total bredd: 56,5 cm
Totalt djup: 60,5 cm
Sitshöjd: 42 cm
Sitsbredd: 41,4 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22734 |
| Färg | Beige/Svart |
| Material | Aluminium, Textilen |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Sitthöjd | 420 mm |
| Sittbredd | 41,4 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |