





Matgrupp Venture HomeLina med 6 Slit Stolar
FRI FRAKT
22 405 kr
30 dagars prisgaranti

Lina med 6 Slit Stolar
22 405 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Här kombinerar vi tidlös design med minimalistiska former. Bordet Lina har en smal design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Matstolarna från serien Slit har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort. Sitt bekvämt och njut av trivsamma måltider!
Varumärke
Beskrivning
Här kombinerar vi tidlös design med minimalistiska former. Bordet Lina har en smal design i vitt/beige stål, med en rektangulär bordsskiva och mjukt rundade kanter. Bordsbenen är lätt utsvängda och ger ett stadigt intryck. Matstolarna från serien Slit har integrerade armstöd i svart aluminium och en grå dyna för extra komfort. Sitt bekvämt och njut av trivsamma måltider!
Mått Lina matbord
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Slit matsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Total höjd: 75 cm
Total längd: 200 cm
Total bredd: 90 cm
Höjd till bordsskiva: 75,0 cm
Mått Slit matsol
Total höjd: 76 cm
Total bredd: 59 cm
Totalt djup: 62 cm
Sitshöjd: 45 cm
Sitsbredd: 48 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR22731 |
| Material | Aluminium, bomull, skum, polyester |
| Serie | Lina |
| Toppskiva | Aluminium |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 36 cm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |