
Matgrupp Venture Home Lova 160 med 6 Jefferson Stapelbara Matstolar
FRI FRAKT
18 605 kr
14 990 krSpara 19 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lova 160 med 6 Jefferson Stapelbara Matstolar
14 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Jefferson stapelbara matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Längd: 66,5 cm
- Bredd: 53 cm
- Höjd: 88 cm
- Sitthöjd: 46 cm
- Sittdjup: 41 cm
- Sittbredd: 44 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21642 |
| Sittbredd | 44 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 41 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 43,5 cm |
| Serie | Lova |
| Sitthöjd | 46 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Antal Sittplatser | 6 |





