
Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 4 Leon Stolar
FRI FRAKT
12 899 kr
10 835 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lova 160/240 med 4 Leon Stolar
10 835 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Leon stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med fyra stycken Leon stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 855 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 590 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 855 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18581 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Svart/Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Aintwood/Stål/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 380 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |





