
Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 6 Copacabana StolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben
FRI FRAKT
22 735 kr
18 990 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Lova 160/240 med 6 Copacabana Stolar
Grå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben
18 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Lova med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med sex stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 6 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18450 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |









