





Matgrupp Venture HomeLova 160/240 med 8 Copacabana StolarGrå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben
22 890 kr27 239 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit/Grå

Lova 160/240 med 8 Copacabana Stolar
Grå Bord med Vita Ben, Grå Stol med Vita Ben22 890 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Copacabana stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 980 mm
- Höjd: 1100 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 740 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR18241 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Ja |
| Rygghöjd | 69 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Sittbredd | 430 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium/Aintwood |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |


