
Matgrupp Venture Home Lova 160/240 med 8 Milwa StolarGrå Bord med Vita Ben, Vit Stol med Grå Dyna
FRI FRAKT
30 695 kr
25 790 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Lova 160/240 med 8 Milwa Stolar
Grå Bord med Vita Ben, Vit Stol med Grå Dyna
25 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Milwa stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Lova med åtta stycken Milwa stolar. Bordet har en iläggsskiva som gör att du kan förlänga bordet från 1600 till 2400 mm.
Detta ingår
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
- 8 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 580 mm
- Djup: 650 mm
- Höjd: 920 mm
Mått Bord
- Bredd: 1000 mm
- Höjd: 750 mm
- Längd: 1600-2400 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 152 cm
- Höjd till undersida bord: 65 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18245 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Iläggsskiva | Ja |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 48 cm |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Aintwood |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sittbredd | 500 mm |
| Serie | Lova |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Aintwood |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |




