
Matgrupp Venture Home Lova 224 med 6 Aspen Matstolar
FRI FRAKT
22 589 kr
17 990 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lova 224 med 6 Aspen Matstolar
17 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aspen matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aspen matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21647 |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Material | Aluminium/Aintwood/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Lova |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



