
Matgrupp Venture Home Lova 224 med 6 Leon Stapelbara Matstolar
18 845 kr
14 990 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 570 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21655 |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Stål/Aintwood/Rep |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Serie | Lova |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |
