





Matgrupp Venture HomeLova 224 med 8 Leon Stapelbara Matstolar
17 490 kr21 289 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Lova 224 med 8 Leon Stapelbara Matstolar
17 490 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 8 st Leon stapelbara matstolar i svart stål. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 5970 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Bredd: 5970 mm
- Djup: 590 mm
- Höjd: 860 mm
- Sitthöjd: 47 cm
- Sittdjup: 40 cm
- Sittbredd: 44,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | GR21656 |
| Färg | Grå/Svart |
| Förlängningsbart | Ja |
| Material | Aluminium/Stål/Aintwood/Rep |
| Serie | Lova |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44,4 cm |
| Antal Sittplatser | 8 |
