
Matgrupp Venture Home Lova 224 Svart med 6 Aleyna Positionsstolar
FRI FRAKT
18 125 kr
14 990 krSpara 17 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti

Lova 224 Svart med 6 Aleyna Positionsstolar
14 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Lova har bordsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Aleyna positionsstolar, fällbara i 5 olika lägen. Stolens sits är tillverkad av textilene och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
- Längd: 224 cm
- Bredd: 100 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Djup: 67 cm
- Bredd: 59 cm
- Höjd: 109,5 cm
- Sitthöjd: 44 cm
- Sittdjup: 44 cm
- Sittbredd: 46 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21648 |
| Rygghöjd | 70 cm |
| Färg | Grå/Svart |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Serie | Lova |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |





