Matgrupp Venture Home Perla 152/210 med 4 Milwa StolarMatta Ben
10 449 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Perla 152/210 med 4 Milwa Stolar är en elegant matgrupp för uteplatsen eller trädgården. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Teak och de medföljande fyra karmstolarna är tillverkade av konstrotting och levereras med dynor. Gruppen kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Perla 152/210 med 4 Milwa Stolar är en elegant matgrupp för uteplatsen eller trädgården. Bordet har en stomme och ben i aluminium med en bordsskiva i Teak och de medföljande fyra karmstolarna är tillverkade av konstrotting och levereras med dynor. Gruppen kräver lättare montering.
Denna grupp finns att köpa i olika utföranden.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 585 mm
- Djup: 670 mm
- Höjd: 950 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 131 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 585 mm
- Djup: 670 mm
- Höjd: 950 mm
Mått Bord
- Bredd: 900 mm
- Höjd: 760 mm
- Längd: 1520-2100 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 131 cm
- Höjd till undersida bord: 68,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR18648 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 44 cm |
| Färg | Vit/Natur |
| Dynfärg | Grå |
| Förlängningsbart | Ja |
| Ben | Matt |
| Material | Aluminium/Teak/Konstrotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 430 mm |
| Sitthöjd | 480 mm |
| Sittbredd | 480 mm |
| Serie | Perla |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Teak |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Ja |




