
Matgrupp Venture Home Perla med 4 Aspen Matstolar
FRI FRAKT
Rek. pris 18 735 kr
16 995 kr
14 445 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Perla med 4 Aspen Matstolar
14 445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Aspen matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Perla har bordsben i aluminium och en bordsskiva i naturlig teak. Matchas med 4 st Aspen matstolar. Stolens sits är tillverkad av aluminium och stolsbenen är i svart aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
- Längd: 152 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 60 cm
- Bredd: 56 cm
- Höjd: 89 cm
- Sitthöjd: 43 cm
- Sittdjup: 42 cm
- Sittbredd: 48 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21736 |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Färg | Svart/Trä |
| Material | Aluminium/Teak/Textilene |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 48 cm |
| Serie | Perla |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |



