
Matgrupp Venture Home Pincy med 6 Virya Matstolar
FRI FRAKT
25 805 kr
21 690 krSpara 16 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti

Pincy med 6 Virya Matstolar
21 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Samla ihop dina vänner och njut tillsammans av en solig dag i trädgården runt denna matgrupp. Matbordet Pincy har borsben i aluminium och en bordsskiva i grå aintwood. Matchas med 6 st Virya matstolar. Stolens sits är tillverkad av polyester och stolsbenen är i vit aluminium. Enklare montering krävs.
Bord
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
- Diameter: 140 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Djup: 62,5 cm
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 73 cm
- Sitthöjd: 41 cm
- Sittdjup: 50 cm
- Sittbredd: 43 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21714 |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Diameter | 140 cm |
| Material | Aluminium/Aintwood/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Pincy |
| Form bord | Rund |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 6 |



