Matgrupp Venture Home Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar
fr.8 075 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk med ett runt bord och fyra stolar. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva av glas. De medföljande karmstolarna är tillverkade av aluminium och rep. Gruppen kräver lättare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Virda Ø90 med 4 Leon Karmstolar är en elegant matgrupp för utomhusbruk med ett runt bord och fyra stolar. Bordet är tillverkat av aluminium med en bordsskiva av glas. De medföljande karmstolarna är tillverkade av aluminium och rep. Gruppen kräver lättare montering.
Detta ingår
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 62 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
- 4 st stolar
- 1 st bord
Mått Stol
- Bredd: 555 mm
- Djup: 660 mm
- Höjd: 850 mm
Mått Bord
- Höjd: 740 mm
- Diameter: 900 mm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 62 cm
- Höjd till undersida bord: 69 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Diameter | 900 mm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Serie | Virda |
| Form bord | Rund |
| Toppskiva | Glas |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Natur |
| Material | Aintwood/Aluminium/Rep, Glas/Aluminium/Rep |
