
Matgrupp Venture Home Virya med 6 Malin Karmstolar
FRI FRAKT
20 355 kr
16 990 krSpara 17 %Kampanjtom 30/5
30 dagars prisgaranti

Virya med 6 Malin Karmstolar
16 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Virya/Malin från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Malin matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Virya/Malin från Venture Home. Modernt och ombonat! Matbord Virya tillsammans med Malin matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till en varm sommarkväll. Stolarna är robusta och väl tilltagna - här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21545 |
| Färg | Vit/Grå |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 1600 mm |
| Material | Aluminium/Rotting/Polyester/Glas |
| Serie | Virya |
| Typ | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 900 mm |
| Antal Sittplatser | 6 |





