
Matgrupp Venture Home Vyn Vit med 4 Vyn Matstolar
FRI FRAKT
15 345 kr
12 889 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vyn Vit med 4 Vyn Matstolar
12 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Vyn matstolar med en ram i vit aluminium. Bord och stol kräver enklare montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Vyn med ett matbord i vit aluminium och grått glas. Matchas tillsammans med 4 st Vyn matstolar med en ram i vit aluminium. Bord och stol kräver enklare montering.
Bord
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 73 cm
- Bredd: 60 cm
- Djup: 62,5 cm
- Längd: 160 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 73 cm
- Bredd: 60 cm
- Djup: 62,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR21500 |
| Rygghöjd | 34 cm |
| Färg | Svart |
| Material | Aluminium/Glas/Polyester/Rep |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 41 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Serie | Vyn |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 4 |










