
Picknickbord Palmako Ruby 180 cm UtomhusGrön/Tryckimpregnerad
FRI FRAKT
6 948 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Ruby 180 cm Utomhus
Grön/Tryckimpregnerad
6 948 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Bänkbord Palmako Ruby 180 cm är en klassisk picknickbänk där bänkar och bord sitter ihop. Bordets sitsar kan fällas upp exempelvis regn.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Bänkbord Palmako Ruby 180 cm är en klassisk picknickbänk där bänkar och bord sitter ihop. Bordets sitsar kan fällas upp exempelvis regn.
Dimensioner
- Bänk (HxLxB): 47x30x180 cm
- Bord (HxLxB): 72x76x180 cm
- Virkestjocklek : 44 mm
- Bänk (HxLxB): 47x30x180 cm
- Bord (HxLxB): 72x76x180 cm
- Virkestjocklek : 44 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 103165 |
| Färg | Grön/Tryckimpregnerad |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 1790 mm |
| Material | Gran |
| Serie | Ruby |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Vikt | 80 kg |
| Bredd | 1610 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Antal Sittplatser | 6 |
| EAN-nr | 4743142016008 |
