
Picknickbord PLUSBasic Gråbrun UtomhusBxLxH: 1840x1770x720 mm, Ryggstöd på båda bänkarna
FRI FRAKT
6 793 kr6 830 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Utförande

Basic Gråbrun Utomhus
BxLxH: 1840x1770x720 mm, Ryggstöd på båda bänkarna6 793 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben. Grundmålad gråbrun.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 185812-18 |
| Utförande | Med ryggstöd |
| Höjd | 730 mm |
| Bredd | 1840 mm |
| Färg | Gråbrun |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 1770 mm |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393724229 |
