
Picknickbord PLUS Basic med Extra Sittplatser Tryckimpregnerat Trä Utomhus
FRI FRAKT
fr.6 922 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Basic med Extra Sittplatser Tryckimpregnerat Trä Utomhus
6 922 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i tryckimpregnerat virke med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Brun |
| Längd | 2600 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Modell | 2 Extra Sittplatser |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 10 |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Höjd | 720, 730 mm |
| Bredd | 1600, 1840 mm |

