
Picknickbord PLUS Basic Plast Svart Utomhus
FRI FRAKT
fr.14 209 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-27
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i underhållsfri svart återvunnen plast med galvaniserade ben.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord Basic, klassiskt och stilfullt. Tillverkat i underhållsfri svart återvunnen plast med galvaniserade ben.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Svart |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Plast/Stål |
| Serie | Basic |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Bänkbord |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 8 |
| Offentlig Miljö | Ja |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Bredd | 1600, 1840 mm |
