
Picknickbord PLUS Tryckimpregnerat Trä UtomhusBxLxH: 1670x1770x710 mm, Ryggstöd på en bänk
FRI FRAKT
3 826 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Ryggstöd på en bänk

Tryckimpregnerat Trä Utomhus
BxLxH: 1670x1770x710 mm, Ryggstöd på en bänk
3 826 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Klassiskt bänkset med fällbara säten. Möbeln är tillverkad i tryckimpregnerat virke och är robust och tålig.
Levereras omonterat.
Dokument
Recensioner
Hemmafröjd i ByskeVerifierad köpare
för 7 år sedanSmidigt att sätta ihop, bra med uppfällbara bänkar. Stadigt och stabilt. Mycket nöjd!
Kärrbäcks HVerifierad köpare
för 7 år sedanBra beskrivning alla detaljerna bra passform
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185501-1 |
| Utförande | Ryggstöd på en bänk |
| Bredd | 1670 mm |
| Träslag | Tryckimpregnerat |
| Färg | Brun |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Material | Furu |
| Form bord | Rektangulär |
| Produkttyp | Bänkbord |
| Hopfällbar | Ja |
| Antal Sittplatser | 8 |
| EAN-nr | 5703393719850 |
