Soffgrupp deNoord Marcus Natur 2-sits inkl. Utefåtöljer UtomhusGrå
Rek. pris 19 999 kr
10 999 kr
30 dagars prisgaranti

Marcus Natur 2-sits inkl. Utefåtöljer Utomhus
Grå
10 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffgrupp Marcus från deNoord. Gruppen består av en soffa, två fåtöljer och ett bord. Tillverkad av konstrotting som är både slitstarkt och underhållsfritt.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Soffgrupp Marcus från deNoord. Gruppen består av en soffa, två fåtöljer och ett bord. Tillverkad av konstrotting som är både slitstarkt och underhållsfritt.
Soffa
- Höjd: 100 cm
- Bredd: 119 cm
- Djup: 85 cm
Stol
- Höjd: 100 cm
- Bredd: 68 cm
- Djup: 85 cm
Bord
- Höjd: 66 cm
- Bredd: 75 cm
- Djup: 125 cm
- Höjd: 100 cm
- Bredd: 119 cm
- Djup: 85 cm
Stol
- Höjd: 100 cm
- Bredd: 68 cm
- Djup: 85 cm
Bord
- Höjd: 66 cm
- Bredd: 75 cm
- Djup: 125 cm
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | 971974 |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 55 cm |
| Färg | Grå |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Sittdjup | 570 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Serie | Marcus |
| Produkttyp | Soffgrupp |










