
Trädgårdsmöbel Grupp PLUS Alpha
FRI FRAKT
fr.4 662 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alpha
4 662 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänkbord i klassisk stil med stomme i varmgalvaniserat stål.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Höjd | 730 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 45 mm |
| Serie | Alpha |
| Form bord | Rektangulär |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Gråbrun, Svart, Teak, Tryckimpregnerat |
| Utförande | Med ryggstöd, Utan ryggstöd |
| Längd | 1180, 1770 mm |
| Material | Trä/Stål, Återvunnen plast |
| Vikt | 46, 56, 71, 83, 103, 125, 61,2, 105,6 kg |
| Bredd | 1610, 1850 mm |
| Träslag | Furu |

