Trädgårdsmöbel Grupp PLUS Café 127 cm Grön
fr.9 669 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Trädgårdsgrupp Café från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Justerbart skoställ medföljer. Levereras omonterad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Trädgårdsgrupp Café från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Justerbart skoställ medföljer. Levereras omonterad.
Plankor
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bord
- Längd: 127 cm
- Bredd: 77 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 127 cm
- Bredd: 38 cm
- Höjd: 45 cm
- Ryggstöd 75 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
Justerbart skoställ (0-15 mm)
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bord
- Längd: 127 cm
- Bredd: 77 cm
- Höjd: 73 cm
Bänkar
- Längd: 127 cm
- Bredd: 38 cm
- Höjd: 45 cm
- Ryggstöd 75 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
Justerbart skoställ (0-15 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Grön |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Barrträ |
| Serie | Café |
| Produkttyp | Bord/Bänk |
| Bredd | 1850 mm |
| Antal Sittplatser | 4 |
| Utförande | Med ryggstöd, Ryggstöd på en bänk, Utan ryggstöd |
| Vikt | 45,7, 53,3, 60,9 kg |
