



Trädgårdsmöbel Grupp PLUSCountryTeak
8 138 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg
- Förväntas åter i lager 2026-04-21
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Möbelgrupp bestående av ett bord och två bänkar i målad furu.
Mått
- Bord 177x75x72 cm
- Bänk 177x37x46 cm.
Levereras omonterat.
- Bord 177x75x72 cm
- Bänk 177x37x46 cm.
Levereras omonterat.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 187900-17 |
| Färg | Teak |
| Höjd | 720 mm |
| Längd | 1770 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 46 mm |
| Vikt | 78,5 kg |
| Material | Furu |
| Serie | Country |
| Form bord | Rektangulär |
| EAN-nr | 5703393732972 |
