
Trädgårdsmöbel Grupp PLUS Twist
FRI FRAKT
fr.8 643 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Twist
8 643 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Trädgårdsmöbel Twist i annorlunda design. Möbeln har en stomme i galvaniserad stål.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 45 mm |
| Serie | Twist |
| Form bord | Rektangulär |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Gråbrun, Svart, Teak, Tryckimpregnerat |
| Utförande | Med ryggstöd, Ryggstöd på 2 bänkar, Utan ryggstöd |
| Höjd | 730, 760 mm |
| Längd | 2040, 2270 mm |
| Material | Trä/Stål, Återvunnen plast/Stål |
| Vikt | 75, 95, 109, 114, 134, 159 kg |
| Bredd | 2040, 2270 mm |
| Träslag | Furu |

