
Utemöbler Matgrupp Eden Wood Rättvik Bänkbord med KryssbenGrönmålad
FRI FRAKT
6 800 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

Rättvik Bänkbord med Kryssben
Grönmålad
6 800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Tillverkad i svenskt FSC-certifierat trä och behandlad med vattenburen färg. Smart design för ett flexibelt och funktionellt hem.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Tillverkad i svenskt FSC-certifierat trä och behandlad med vattenburen färg. Smart design för ett flexibelt och funktionellt hem.
Sits-och ryggdyna ingår. Skånska Eden Wood från Örkelljunga tillverkar snygga utemöbler i hög kvalitet för den kräsna trädgårdsfantasten. Att alla möbler är gjorda av svenskt virke gör att man kan känna sig säker på att få det allra bästa när man handlar av Eden Wood. Att köpa svenskt virke är hållbart då långa transporter undviks. Dessutom är alla skogar FSC-certifierade.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0165-G11 |
| Material | Svensk Norrlandsfuru FSC Mix |
| Typ | Trädgårdsgrupp |
| Färg | Grön |
| Höjd | 74 cm |
| Längd | 170 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Serie | Rättvik |
