
Hammock ENVY DESIGN Zoey med Dynor och Hammocktak
Nyhet
FRI FRAKT
7 555 kr
30 dagars prisgaranti

Zoey med Dynor och Hammocktak
7 555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Zoey hängsoffa för två personer är ett utmärkt val för avkoppling på altanen eller i trädgården när du vill sitta bekvämt och lite skyddat.
Varumärke
ENVY DESIGNBeskrivning
Zoey hängsoffa för två personer är ett utmärkt val för avkoppling på altanen eller i trädgården när du vill sitta bekvämt och lite skyddat.
Den har en stabil stomme i stål, en behaglig sits i textilene samt en stor, mjuk kudde som gör den extra skön att luta sig tillbaka i. Taket ger svalkande skugga under varma dagar och gör soffan perfekt för långa, härliga sommarstunder utomhus.
- Plats för 2 personer
- Soltak som ger skugga och ökad komfort
- Stabil stålkonstruktion
- Sits och rygg i slitstarkt textilene
- Stor dyna med mjuk och bekväm känsla
- Naturnära, harmoniska färger som passar i de flesta miljöer
Perfekt för avkoppling – själv eller tillsammans
Hängsoffan har en lugn och behaglig gungfunktion som skapar en extra mysig känsla. Den passar lika bra för en kopp kaffe, en stunds vila eller när du bara vill koppla av och njuta lite extra av livet utomhus.
Specifikationer:
Färg: Dust Nature / Wood
Material: Polyester / stål / textilene
Kuddens mått: 145 x 85 x 13 cm
Mått (B x D x H): 214 x 154 x 202 cm
- Plats för 2 personer
- Soltak som ger skugga och ökad komfort
- Stabil stålkonstruktion
- Sits och rygg i slitstarkt textilene
- Stor dyna med mjuk och bekväm känsla
- Naturnära, harmoniska färger som passar i de flesta miljöer
Perfekt för avkoppling – själv eller tillsammans
Hängsoffan har en lugn och behaglig gungfunktion som skapar en extra mysig känsla. Den passar lika bra för en kopp kaffe, en stunds vila eller när du bara vill koppla av och njuta lite extra av livet utomhus.
Specifikationer:
Färg: Dust Nature / Wood
Material: Polyester / stål / textilene
Kuddens mått: 145 x 85 x 13 cm
Mått (B x D x H): 214 x 154 x 202 cm
Egenskaper
| Varumärke | ENVY DESIGN |
| Art.Nr. | 452108393 |
| Färg | Dust Nature/Wood |
| Dynfärg | Beige |
| Djup | 154 cm |
| Höjd | 202 cm |
| Sittdjup | 85 cm |
| Sittbredd | 145 cm |
| Serie | Zoey |
| Produkttyp | Hammock |
| Bredd | 214 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 105707 |
| Material | Polyester, Stål, Textilene |
| Användningsområde | Utomhus |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Tjocklek sittdyna | 13 cm |
| Dyna ingår | Ja |
| EAN-nr | 5714988065580 |





