
Hammock Varax De Grande Utomhus
FRI FRAKT
fr.6 769 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

De Grande Utomhus
6 769 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock De Grande 3-sits ifrån Varax med dynor, grå stomme och vitt tak.
Vit pulvermålad stålrörsstomme förbehandlad med Bonderite®. Förzinkat metallnät i rygg- och sittdelen. Textilen är en blandning av bomull och polyester, taket av PVC-plast.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Grön, Orange, Rosa |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Material | Stål |
| Serie | De Grande |
| Typ | Hammock |
| Bredd | 196 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |

