
Hammock Varax Monica Utomhus
FRI FRAKT
fr.8 235 kr
fr.6 409 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Monica Utomhus
6 409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Monica 3-sits ifrån Varax är inbjudande med dynor, grå stomme och vitt tak.
Grå pulvermålad stålrörsstomme förbehandlad med Bonderite®. Förzinkat metallnät i rygg- och sittdelen. Textilen är en blandning av bomull och polyester, taket av PVC-plast.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Övrigt
Sittdyna: 160x50 cm
Ryggstödsdyna: 160x70 cm
2 st kuddar ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Färg | Grå, Rosa, Svart |
| Djup | 1100 mm |
| Höjd | 1620 mm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Serie | Monica |
| Typ | Hammock |
| Vikt | 49 kg |
| Bredd | 2060 mm |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Rygghöjd | 160 cm |
| Offentlig Miljö | Ja |

