
Hammock Varax Suvi Grå UtomhusGrå/Svart
FRI FRAKT
8 945 kr
6 959 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Suvi Grå Utomhus
Grå/Svart
6 959 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Hammock Suvi från Varax för tre personer med grå stomme. Tak, dynor och prydnadskuddar medföljer. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite NT. Ryggstödet är tillverkat av galvaniserade metallgaller. Sätet är av galvaniserad trådnät.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Hammock Suvi från Varax för tre personer med grå stomme. Tak, dynor och prydnadskuddar medföljer. Grå pulverlackerad stålram med förbehandlat Bonderite NT. Ryggstödet är tillverkat av galvaniserade metallgaller. Sätet är av galvaniserad trådnät.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Art.Nr. | 2001-971B-1 |
| Färg | Grå/Svart |
| Dynfärg | Svart |
| Djup | 1090 mm |
| Höjd | 1600 mm |
| Material | Stål |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 500 mm |
| Sittbredd | 1600 mm |
| Serie | Suvi |
| Typ | Hammock |
| Vikt | 36,2 kg |
| Bredd | 2000 mm |
| Ställbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| EAN-nr | 6417624501785 |






