







Trädgårdsgunga VaraxSuvisaari
FRI FRAKT
4 370 kr6 519 kr
Spara 33 %
Kampanj
21 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Suvisaari
4 370 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Suvisaari 3-p trädgårdsgunga har vit pulvermålad stålrörsstomme som är förbehandlad med Bonderite® och brunmålade furu trädelar. Före målningen genomgår träet en process där dess struktur framlyfts genom slipning, som resulterar i den vackra och ädla ytan. Sittdelens mått är: Längd 150cm, bredd 49cm samt rygghöjden 57cm. Suvisaari serien är en av Varax klassiker och är tillverkad i Finland av hög kvalitet.
Varumärke
Beskrivning
Suvisaari 3-p trädgårdsgunga har vit pulvermålad stålrörsstomme som är förbehandlad med Bonderite® och brunmålade furu trädelar. Före målningen genomgår träet en process där dess struktur framlyfts genom slipning, som resulterar i den vackra och ädla ytan. Sittdelens mått är: Längd 150cm, bredd 49cm samt rygghöjden 57cm. Suvisaari serien är en av Varax klassiker och är tillverkad i Finland av hög kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
|---|---|
| Art.Nr. | 4775-8000 |
| Färg | Brun |
| Material | Stål |
| Serie | Suvisaari |
| Typ | Trädgårdsgunga |
| Djup | 130 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 176 mm |
| EAN-nr | 6417624502065 |
