
Loungesoffa Hillerstorp Jet Set
FRI FRAKT
Rek. pris 20 975 kr
14 995 kr
30 dagars prisgaranti

Jet Set
14 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fri frakt!

Loungesoffa Hillerstorp Jet Set är en loungesoffa som består av två hörndelar och en mittdel i beigefärgad aluminium med beigefärgade UV-band som levereras med beigefärgade dynor. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Loungesoffa Hillerstorp Jet Set är en loungesoffa som består av två hörndelar och en mittdel i beigefärgad aluminium med beigefärgade UV-band som levereras med beigefärgade dynor. Serien Jet Set är designad av formgivaren Karl Malmvall.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 11531 |
| Färg | Beige |
| Typ | Loungesoffa |
| Material | Polypropylen |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Bredd | 2740 mm |
| Höjd | 94 cm |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 74 cm |
| Serie | Jet Set |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 970 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 770 mm |
| Sitthöjd | 230 mm |
| Höjd | 940 mm |
| EAN-nr | 7319070115310 |







