
Bänk Baltic Garden CigarVit
FRI FRAKT
1 675 kr
1 256 krSpara 25 %Kampanj32 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Cigar
Vit
1 256 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänk Baltic Garden Cigarr är en stabil bänk i FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående bänk.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bänk Baltic Garden Cigarr är en stabil bänk i FSC-märkt furu. Den passar bra till utemöblemanget eller som fristående bänk.
Recensioner
Agneta BVerifierad köpare
för 3 veckor sedanJag är nöjd med bänken. Den kunde varit 1 dm längre , men funkar ändå
Tero LVerifierad köpare
för 1 år sedanPrecis vad som lovats. Perfekt på balkongen!
+ Enkelt montage
Lena HVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg enkel att sätta ihop👍
AnnaVerifierad köpare
för 2 år sedanBra bänk. Många skruvar, men resultat blev bra. Perfekt sittplats för tre små barn när vi har många gäster.
IngridVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygg bänk som fyller en funktion
+ Till min man i 75-års present, perfekt för honom att sitta och vila på utanför dörren till huset
Glenn HVerifierad köpare
för 4 år sedanBra storlek på bänken. Passade bra för oss. Bra instruktioner.
+ Lätt att skruva ihop.
GunillaVerifierad köpare
för 5 år sedanEgenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500520-6 |
| Färg | Vit |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 330 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1100 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Serie | Cigar |
| Produkttyp | Bänk |





