
Bänk Baltic Garden ScottsdaleVit, 1400 mm
FRI FRAKT
2 736 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Längd:
1400 mm

Scottsdale
Vit, 1400 mm
2 736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Bänk Scottsdale från Baltic Garden är en smidig bänk gjord av FSC-certifierad furu. Denna bänk passar perfekt på uteplatsen.
Varumärke
Baltic GardenBeskrivning
Bänk Scottsdale från Baltic Garden är en smidig bänk gjord av FSC-certifierad furu. Denna bänk passar perfekt på uteplatsen.
Dokument
Recensioner
Inger GVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket nöjd med bänken! Men det saknades ”plastfötter” så det fick jag köpa extra eftersom bänken ska stå ute.
+ Snygg
- Saknade plastskydd under
Gunilla PVerifierad köpare
för 1 år sedanJättefin bänk, väldigt nöjd👍🏻
Monica AVerifierad köpare
för 1 år sedanSnygg och stabil
Carola BVerifierad köpare
för 1 år sedanFin bänk att ha i min trädgård. Bra pris. Användbar
Ann-Marie HVerifierad köpare
för 2 år sedanMycket fin men var svårt att skruva ihop. I instruktionen är det en insexsnyckel som man ska använda. Det gick inte! Behövs skruvdragare.
+ Snygg
- Svår att montera
Ann-Christine AVerifierad köpare
för 2 år sedanDet var en liten spricka på en bräda ,,, typ 3 cm lång vid en ände
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
| Art.Nr. | 500298-6 |
| Färg | Vit |
| Längd | 1400 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Montering | Ja |
| Djup | 390 mm |
| Höjd | 440 mm |
| Material | Pine |
| Serie | Scottsdale |
| Typ | Bänk |










