












Bänk Baltic GardenScottsdaleGrå, 1800 mm
6 recensioner
FRI FRAKT
2 434 kr3 245 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Grå
Längd

Scottsdale
Grå, 1800 mm2 434 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bänk Scottsdale från Baltic Garden är en smidig bänk gjord av FSC-certifierad furu. Denna bänk passar perfekt på uteplatsen.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Baltic Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 500299-4 |
| Färg | Grå |
| Hopfällbar | Nej |
| Längd | 1800 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Montering | Ja |
| Material | Pine |
| Serie | Scottsdale |
| Typ | Bänk |
| Djup | 390 mm |
| Höjd | 440 mm |




