
Bänk Cinas Rib 104x35 cm
Nyhet
fr.3 695 kr
fr.3 690 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rib 104x35 cm
3 690 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänk Rib från Cinas. Denna ribbade bänk kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för både inomhus- och utomhusmiljöer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Bänk Rib från Cinas. Denna ribbade bänk kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för både inomhus- och utomhusmiljöer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Upptäck enkel elegans och hållbarhet med Rib-serien. Denna möbelkollektion är gjord av massiv bambu, mahogny eller teak och kan med fördel kombineras med kuddar i äkta läder, vilket skapar en stilren och bekväm look. Perfekt som ett elegant tillskott till ditt hem eller kontor. I Rib-serien ingår bänkar och pallar som är perfekta för både inomhus- och utomhusbruk. Med sin minimalistiska design och naturliga material tillför Rib-serien en touch av skandinavisk charm till alla rum. Bänken tillverkas av statligt kontrollerade indonesiska leverantörer, vilket garanterar kvalitetsmaterial och etiskt anskaffning.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Serie | Rib |
| Typ | Bänk |
| Användningsområde | Inomhus, Inomhus/Utomhus |
| Utförande | Bambu, Mahogny Mattsvart, Teak |
| Sitthöjd | 43, 45 cm |
| Höjd | 43, 80 cm |
| Djup | 62, 104 cm |
| Max Användarvikt | 100, 150 Kg |
| Bredd | 35, 58 cm |
