
Bänk Cinas Rib 104x35 cm
Nyhet
5 395 kr
5 299 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
80 cm
Utförande:
Teak

Rib 104x35 cm
5 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bänk Rib från Cinas. Denna ribbade bänk kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för både inomhus- och utomhusmiljöer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Bänk Rib från Cinas. Denna ribbade bänk kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för både inomhus- och utomhusmiljöer. Enkel med en effektfull och dekorativ design.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 4073000 |
| Typ | Bänk |
| Höjd | 80 cm |
| Bredd | 58 cm |
| Användningsområde | Inomhus/Utomhus |
| Utförande | Teak |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Djup | 62 cm |
| Max Användarvikt | 150 Kg |
| Serie | Rib |
| EAN-nr | 5703332012738 |




