
Bänk CinasRib Bambu 2-sits med Skinndyna
FRI FRAKT
fr.4 195 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Elegant bänk från Cinas. Med två säten tillverkad i högkvalitativ bambu och utrustad med en lyxig skinndyna. Denna bänk erbjuder mångsidighet och högkvalitativ design för ditt hem. Perfekt för både modern och klassisk inredning.
Upptäck enkel elegans och hållbarhet med Rib-serien. Denna möbelkollektion är gjord av massiv bambu, mahogny eller teak och kan med fördel kombineras med kuddar i äkta läder, vilket skapar en stilren och bekväm look. I Rib-serien ingår bänkar och pallar som är perfekta för både inomhus- och utomhusbruk. Med sin minimalistiska design och naturliga material tillför Rib-serien en touch av skandinavisk charm till alla rum.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
|---|---|
| Art.Nr. | 1400220C |
| Färg | Natur/Brun, Svart/Natur |
| Material | Bambu/Läder |
| Serie | Rib |
| Typ | Bänk |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 35 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Dynfärg | Ljusbrun, Svart |
| Bredd | 45, 73 cm |

