
Bänk Cinas Rib Bambu 2-sits
Nyhet
2 790 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rib Bambu 2-sits
2 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr

Bänk Rib från Cinas. Tillverkad av vertikalt karboniserad bambu. Denna bänk kombinerar stil och hållbarhet och ger en naturlig känsla till ditt hem. Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk. Funktionell och estetiskt tilltalande.
Varumärke
CinasBeskrivning
Bänk Rib från Cinas. Tillverkad av vertikalt karboniserad bambu. Denna bänk kombinerar stil och hållbarhet och ger en naturlig känsla till ditt hem. Perfekt för både inomhus- och utomhusbruk. Funktionell och estetiskt tilltalande.
Staged
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 4073202 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Serie | Rib |
| Typ | Bänk |
| Djup | 45 cm |
| Max Användarvikt | 100 Kg |
| Bredd | 35 cm |
| EAN-nr | 5703332026766 |




